...

INSTITUT EKONOMIKE POLJOPRIVREDE I PREHRAMBENE INDUSTRIJE - POLJOPRIVREDNO - PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO

   
Ime i prezime Oblast interesovanja Elektronska pošta Telefon
Prof. dr Vjekoslav  Selak Trziste poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda, Agrarne politika sa zakonodavstvom, Marketing poljoprivredno prehrambenih proizvoda, Poljoprivredno zadrugarstvo vselak@hotmail.com; v.selak@ppf.unsa.ba 387 33 22 57 27
Prof. dr Hamid Bogucanin Ekonomika poljoprivrede i prehrambene industrije, Teorija troškova, Troškovi, kalkulacije i računovodstvo hbogucanin@hotmail.com 387 33 22 57 27
Prof. dr Sabahudin Bajramovic Upravljanje farmama,Ruralni razvoj, Analiza poslovanja s.bajramovic@ppf.unsa.ba 387 33 22 57 27
Doc. dr Aleksandra Nikolic Upravljanje u prehrambenoj industriji, Upravljanje kvalitetom, Međunarodna trgovina a.nikolic@ppf.unsa.ba 387 33 22 57 27
Doc. dr Ognjenovic Dragana Ekonomsko projektovanje, Upravljanje projektnim ciklusom d.ognjenovic@ppf.unsa.ba 387 33 22 57 27
Mr Vedad Falan Ekonomika poljoprivrede i prehrambene industrije, Teorija troškova, Troškovi, kalkulacije i računovodstvo vfalan@hotmail.com 387 33 22 57 27
Mr Alejna Krilic Trziste poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda,Marketing poljoprivredno prehrambenih proizvoda, alejna@gmail.com 387 33 22 57 27
Merima Makas dipl.ing. Agrarna politika sa zakonodavstvom,Poljoprivredno zadrugarstvo merimaskorupan@gmail.com; m.makas@ppf.unsa.ba 387 33 22 57 27
Emir Becirovic dipl.ing. Upravljanje farmama, Analiza poslovanja emir_kule@yahoo.com 387 33 22 57 27

 

...